Logo
 
Obserwuj nas Katalog internetowy
Najnowsze filmy
Zawody Pływackie Strzyżów 05.03.2017
II edycja południowo - podkarpackiej ligi w pływaniu. Strzyżów.
Oglądano 310
Ćwiczenia pod wodą
Nasi podopieczni w akcji.
Oglądano 1,133
Obóz Sportowy Solina 2015
No to na deski hej hoo.
Oglądano 981
Obóz Sportowy Solina 2015
Poranna kąpiel.
Oglądano 810
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 84
Najnowszy użytkownik: ajixufe
obóz Zimowy Wisła

Drodzy Rodzice i KLUBOWICZE :)
Przygotowaliśmy dla państwa wcześnie zapowiadana ofertę klubowego obozu zimowego, który odbędzie się w tym roku w Wiśle :). W ofercie tegorocznej proponujemy ośrodek który znajduje się zaraz przy stoku narciarskim , mający w swoim wyposażeniu atrakcje takie jak basen, siłownie ,sale fitness. Ponadto w planach obozu jest przewidziane wyjście do Aquaparku Gołębiewski 
Więcej informacji na plakatach lub u trenera Marcina Siwińskiego:)

 

 

Dodatkowe informacje na temat noclegu znajdziecie Państwo na stronie internetowej 

http://www.dwbeskidy.com.pl/index.php

 

 


Brzozów

 

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z Piątkowego Biegu

imienia prof.Waleriana Pańki ,który odbędzie sie w Brzozowie

Regulamin <<<<<<KLIK

 

LISTY UKS

 

Drodzy Państwo.
Jesteśmy po pierwszym tygodniu zajęć, Listy członków zostały dopracowane jak również plan pracy UKS , Prosimy o stosowanie się do zaleceń zawartych w planie ułatwi nam to pracę oraz wydłuży czas trwania zajęć w wodzie i oszczędzi niepotrzebnego czekania na trybunie basenowej. Prosimy również o terminowe wpłacanie składki członkowskiej w wysokości 80 zł miesięcznie 
Pozdrawiamy Ekipa UKS AQUARIUS  :)

 

 

Prosimy o Wyrozumiałość i stosowanie sie do godzin i zapisów w grafiku , zaczynamy nowy sezon jest nas w klubie znacznie wiecęj prosimy o cierpliwość i stosowanie sie do poleceń obsługi basenowej . 

POZDRAWIAMY I WITAMY NOWYCH PRZYSZŁYCH PŁYWAKÓW :)
TEAM AQUARIUS  


informacje solina

 

Uwaga !!! 

W piątek 2 września o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na wycieczkę Polańczyk.
Prosimy o odbiór i wypełnienie kart obozowych, karty będzie można również wypełnić na spotkaniu. Całkowity koszt wycieczki to 230 zł


SEZON 2016

 

 Witamy Wszystkich Pływaków i przypominamy ,że wracamy na pływalnie z nowym sezonem . Startujemy 19 Września według grafika poniżej , prosimy o odnalezienie sie na liście i skontrolowanie godzin zajęć, W razie pytań prosimy o kontakt. Składka Członkowska pozostane bez zmian 80zł miesięcznie od września do końca czerwca.

 

 Listy i podział na Grupy Pływackie:)

AKTUALIZACJA LIST 18.09.2016

 

 

Prosimy o Wyrozumiałość i stosowanie sie do godzin i zapisów w grafiku , zaczynamy nowy sezon jest nas w klubie znacznie wiecęj prosimy o cierpliwość i stosowanie sie do poleceń obsługi basenowej . 

POZDRAWIAMY I WITAMY NOWYCH PRZYSZŁYCH PŁYWAKÓW :)
TEAM AQUARIUS  

informacje

 

Uwaga !!!!!

Obóz Żeglarski Solina 14,15,16 wrzesień (zostały 4 wolne miejsca)
zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 664743905, osoby ,które nie wpłaciły jeszcze zaliczki proszę również o kontakt w celu weryfikacji listy i wolnych miejsc . Pozdrawiamy i życzymy miłych wakacji TEAM AQUARIUS  :)

Wielki Piknik Bialej Floty

 

WIELKI PIKNIK BIAŁEJ FLOTY  RELACJA VIDEO I FOTO :)

 

W Niedzielę 10 Lipca na terenie przystani Białej Floty odbył się po raz pierwszy piknik Rodzinny zorganizowany wspólnie przez Uczniowski Klub Sportowy Aquarius Lesko oraz dwóch partnerów przystań Biała Flota i Bieszczadzkie Centrum Ratownictwa "Lestur".

  Imprezie towarzyszyła wspaniała pogoda i wiele atrakcji przygotowanych dla uczestników. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od pokazów ratownictwa wodnego przeprowadzonych przez grupę ratowników z Bieszczadzkiego Centrum Ratownictwa "Lestur". Ratownicy   zaprezentowali miedzy innymi style i techniki pływackie , rodzaje holowań tonących , udzielanie pomocy osobie z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz zaprezentowanie akcji ratunkowej przy użyciu łodzi motorowej. :) 

 

Więcej Informacji KLIKNIJ

informacja

 

UWAGA!!!!!! 
W poniedziałek 4 lipca o godzinie 15.30 na basenie AQUARIUS LESKO organizujemy spotkanie dla chętnych wolontariuszy chcących pomóc w organizacji Pikniku na Białej Flocie w którym jesteśmy partnerem ,(Liczymy na waszą pomoc) Dochód z wszystkich atrakcji przeznaczony jest na naszą działalność Statutową.

PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI WYRÓWNANIA ZALEGŁYCH SKŁADEK CZŁONKOWSKICH !!!!
Jeżeli potrzebujecie państwo informacji odnośnie ilości składek prosimy o wysłanie sms z imieniem i nazwiskiem dziecka pod numer 664 743 905 (postaramy się odpowiedzieć w miarę szybkim czasie) 

 

Podział zajęć na nowy sezon i listy osób uczeszczających do poszczególnych grup zostana opublikowanie w PIĄTEK 8 Lipca na naszych stronach, do czwartku 7 Lipca czekamy na wpłaty wpisowego po tym terminie zamykamy tegoroczny nabór .


POZDRAWIAMY TEAM AQUARIUS  :)

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wspieraj nas !Wspierają nas
PBS Bank - Podkarpacki Bank Spółdzielczy

e-noclegi.pl

UMiG Lesko

Basen Aquarius Lesko

Cukiernia Szelc

Amgis - Jakość i doświadczenie

Sklep ABC U Sowy

M-Ubezpieczenia

pm-home

Pan Hilary

Biała Flota

Fundacja Posejdon

Grafik

Statystyki reklamowe